Aký je rozdiel medzi buzerantom a homosexuálom

Autor: Hans Faltys | 20.1.2014 o 13:45 | (upravené 20.1.2014 o 13:54) Karma článku: 16,52 | Prečítané:  4410x

Aha, čo sa nám zas prihodilo. Skupinka poslancov si myslí, že potrebujeme do našej ústavy zakotviť vetu, že manželstvo je jedinečný zväzok jedného muža a jednej ženy. Odhliadnuc od faktu, že ide o priamočiary útok na homosexuálov, ba dokonca aj na tých, čo uzavreli vo svojom živote manželstvo druhé, dovolím si prebrať poruchy v ukladaní myšlienok, ktoré k takýmto návrhom vedú.

Predovšetkým manželstvo z hľadiska celospoločenského nemá až taký ohromný význam, a preto neexistuje dôvod na to, aby o ňom pojednával zákon. Manželstvo je zväzok dvoch ľudí, ktorí spolu používajú majetok a posteľ. Manželstvo je dobré na to, že vaša manželka sa zaviaže, že sa o vás bude starať, že bude s vami bývať, aby ste neboli sami. Zaviaže sa že pomôže splácať spoločné dlhy a že ak budete mať telesnú túžbu, bude viac menej ochotná a tiež, že vám bude viac menej verná. A ak bude mať náhodou niekde nejakú nehodu s iným mužom, že sa pokorne vráti do vášho náručia a bude vás ľutovať a čičíkať.

Vy jej za to sľubujete viac menej to isté možno s jemnými odchýlkami v jej očakávaniach.

Tento zväzok je pre spoločnosť dobrý možno preto, že je zárodkom rodiny. Rodina je o niečom inom ako o zdieľaní genitálií. Rodinu tvoria rodičia a deti a často starí rodičia a iní príbuzní. Rodina sa podporuje a rozhodne ju netvorí muž a žena, pretože aj vdovec s dvoma synmi vytvára rodinu a táto rodina rozhodne nemusí byť homosexuálna. Rodinu môžu tvoriť aj geneticky nepríbuzní ľudia, pretože napríklad ja považujem svoju svokru za príbuznú.

Na počudovanie ani rodina nepotrebuje ochranu. V skutočnosti skôr ľudia neorganizovaní v rodinách potrebujú ochranu pred tými organizovanými. Dobre je to vidieť na školskom ihrisku, kde sa malí piataci pokúšajú šikanovať svojho spolužiaka do toho okamihu, kým nevyjde najavo, že tento nevinný chlapec má ôsmaka brata. Tento nedostatok informácií často končí tým, že nevinný chlapec sa prizerá, ako sú jeho spolužiaci šikanovaní skupinou ôsmakov.  Ak máte problém a zdravú rodinu, hľadáte najprv riešenie v nej. Pritom tu sú prejavy o jedinečnom zväzku muža a ženy úplne mimo, pretože pohlavie nie je v tejto téme nijako podstatné.

Rodiny nepotrebujú ochranu ale možno potrebujú podporu. Možno podporovanie rodín spôsobí, že ich bude viac, budú mať viac detí a my - ako spoločnosť - budeme mať viac potomkov. Samozrejme, principiálny dôvod na takéto úsilie je snaha vyciciavať našich potomkov, aby generovali peniaze na naše penzie. Nuž myslím, že lepšie by bolo, keby sme ich nechali na pokoji, o svoje penzie sa postarali sami a prestali sa konečne z pôrodnosti stresovať.

Kto však určite potrebuje ochranu, sú členovia rodín. Často potrebujú chrániť deti pred svojimi rodičmi, ale niekedy aj starí rodičia pred svojimi deťmi. Ale o toto sa predkladateľ toho dôležitého dodatku v ústave akosi nestará.

 

Takže čo to vlastne spôsobuje, že niekto má potrebu takýto nezmysel tlačiť do ústavy? Možno je to človek, ktorý sa vyskytuje v natoľko homofóbnom prostredí a má taký strach zo svojej homosexuality a homosexuality svojich detí, že sa pokúša vytvárať prostredie, ktoré človeka núti takéto sklony čo najviac tutlať. Obávam sa, že strach zo svojej homosexuality sa dá prekonať len jedným spôsobom. Treba si ľahnúť s nejakým mladým mužom a zistiť, či sa mi to páči a či nie. A strach z homosexuality našich detí? No čo? Je to krv našej krvi a ak si bude líhať s rovnakým pohlavím, nezatratíme ich a ani neprekľajeme.

Alebo tieto hovadiny spôsobuje nepochopenie faktu, že rodina jednoducho nie je ustanovizeň určená na súloženie (či už muža a ženy alebo hoci aj dvoch lesbičiek), ale je to zväzok určený na to, aby sa ľudia o seba navzájom starali a robili si život príjemný a svet pekný. Ale aj na tento defekt chápania podstaty rodiny je liečenie. Možno keby sa páni predkladatelia na pár chvíľ prestali zaoberať schôdzovaním, behaním po mítingoch, sedením na konšpiračných stretnutiach a na pár hodín by sa vrátili domov, k svojim deťom, napadlo by ich, že tu nejde o nejaké perverzné vzťahy, že toto nie je konštitúcia, ktorá má čokoľvek spoločné so sexom, ale že základné kamene sú láska a porozumenie. Ak nemáte totálne perverzný mozog, tak pochopíte, že to s pohlavím účastníkov nemá spoločné nič.

 

Záverom si dovolím na tomto mieste vysvetliť, ako chápem rozdiel medzi homosexuálom a buzerantom.  Homosexuál býva človek, ktorý si líha s rovnakým pohlavím. Buzerant je človek, ktorý buzeruje. Niektorí homosexuáli sú buzeranti. Ako napríklad ten, ktorý ma ako mladého muža na bratislavskej stanici nahováral k pohlavnému styku na záchodoch. Ale niektorí buzeranti ako homosexuáli nepôsobia (hoci, človek nikdy nevie). Ale uznajte, ako inak nazvať úsilie, ktoré sa pokúša rozbabrať našu ústavu, ako obyčajné buzerovanie.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

DOMOV

Kaliňák prečkáva Plavčana v zahraničí, dosiaľ šlo o jeho hlavu

Minister vnútra je už dlhšie na dovolenke.


Už ste čítali?